Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/sopadmin/public_html/images/photos/2019_01_06_Trzech_kroli
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/photos/2019_01_06_Trzech_kroli

Aktualności 2018.12

 

Pomoc Medyczna dla Pochodu w Będzinie 

     

 

Kolejny już rok  Stowarzyszenie Opieki Paliatywnej pomagało organizatorom Orszaku Trzech Króli w Będzinię. Wolontariusze Stowarzyszenia wspierali szczególnie starszych uczestników z orgraniczeniami ruchowymi. Ale na trochę ciepła, w ten mroźny dzień, lub ułatwienie drogi mógł liczyć każdy potrzebująca. Zabezpieczenie w postaci karetki sanitarnej umożliwiło świadczenie wsparcia na całej trasie pochodu.

 

Czytaj wiecej w Wydarzenia i Galeria zdjęć.

 

 

 

 

DSC07183       DSC07201       DSC07254 

 


 {gallery}2019_01_06_Trzech_kroli{/gallery}

 

 

 

 

Wszystkiego Najlepszego 

     

 

Z okazji Świąt Bożego narodzenia Zarząd Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej "Nadzieja" życzy wszystkim podopiecznym, ich opiekunom i rodzinom jak nawiecej wzajemnej życzliwości, zrozumienia  i cerpliwości. Prawdziwego wsłuchania się w drugiego człowieka i czerpania z jego doświaczeń by czas kiedy możemy być razem mogł być najpięknieszy.

Dziękujemy za coddzienny trud niesienia pomocy wszystkim członkom Stowarzyszenia oraz wolontariuszom. Wszystkim życzymy dużo satysfakcji z kolejnych wyzwań, które nadejdą wraz ze zbliżajacym się Nowym Rokiem 2019.

 

 

Przechwytywanie

 

  Dosiego Roku :)

 

 

 

Spotkanie opłatkowe

dla podopiecznych i ich rodzin 

     

 

W dniu 18 grudnia na oddziale Opieki Paliatywnej PZZOZ w Będzinie odbyło się spotkanie opłatkowe. Uroczystość rozpoczęła pani kierownik oddziału dr Tatiana Pietrzyńska składając uczestnikom piękne życzenia oraz kapelan świątecznym błogosławieństwem. Pacjenci, wolontariusze i pracownicy oddzialu wspólnie wzięli udział w świątecznej kolacji,  łamali się opłatkiem i wspólnie kolędowali w rodzinnej atmosferze. 

 

Czytaj więcej w zakładce wydarzenia

 

DSC06899

 

    DSC06884

 DSC06916

 DSC06914

 

 

 

Upominki uczniów Szkół Podstawowych

     

Uczniowie Szkół Podstawowych nr 4 i 10 w Będzinie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr1 w Strzyżowicach
własnoręcznie przygotowali dla podopiecznych Stowarzyszenia upominki i smakołyki, które wręczone pacjentom podczas wigilii oddziałowej.

                                                                       Bardzo dziękujemy!

 

Czytaj więcej w zakładce wydarzenia.

           DSC06937  

oiuytrewq

DSC06933 

 IMG 1520

 

 

Spotkanie ze Św.Mikołajem

 

    

 

 

W dniu 6 grudnia jak co roku Oddział Opieki Paliatywnej został odwiedzony przez Świętego Mikołaja. Święty biskup spotkał się z podopiecznymi Stowarzyszenia, personekm oddziału i wolontariuszami. Wszyscy zostali obdarowani drobnymi upominkami, dobrym słowem i radosną zapowiedzą nadchodzącego Bożego Narodzenia.   

Teraz Święty Mikołaj jest bardzo zajęty przygotowaniem paczek  podchoinkowych dla najbardziej potrzebujących podpopiecznych Stowarzyszenia. 

 

             10.jpg

18.jpg

15.jpg

 

 

Pomóż nam pomagać!

Przekaż 1% swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej „Nadzieja” KRS: 0000011033Każda złotówka to lepsza pomoc dla szerszego grona chorych!

      

Stowarzyszenie Opieki Paliatywnej „Nadzieja” w Będzinie udziela pomocy medycznej oraz duchowej dorosłym, dzieciom i młodzieży ze schorzeniami ograniczającymi życie, tzn. w terminalnym okresie choroby nowotworowej i chorób przewlekłych.       

 

Pomogliśmy już ponad 10000 chorych w terminalnej fazie choroby nowotworowej, przebywającym zarówno w domach, jak i na Oddziale Opieki Paliatywnej w Będzinie. Nasze wsparcie polega na zakupie leków, żywności, zapewnieniu opieki medycznej, rehabilitacyjnej i socjalnej chorym.

 

                                           

 

 

 

SAM 8477

 

Wspieramy również rodziny w żałobie, zapewniając im niezbędną pomoc psychologiczną i socjalną. Ponadto współpracujemy z okolicznymi Hospicjami Domowymi, a także prowadzimy działalność edukacyjną z dziedziny medycyny paliatywnej.

 

Przekaż darowiznę na rzecz naszych podopiecznych!

     

 

SAM 8548

 

 

                  

Stowarzyszenie Opieki Paliatywnej „Nadzieja” uzy-skało status Organizacji Pożytku Publicznego, dzięki czemu każda darowizna przekazana na rzecz naszych podopiecznych może zostać odliczona od podatku przez darczyńcę!

 

Jeśli chcieliby Państwo dokonać wpłaty na rzecz naszego Stowarzyszenia, prosimy o przelew na konto:

Getin Bank SA 56 1560 1010 0000 9010 0006 1687

 

W imieniu Chorych, którym pomaga nasze Stowarzyszenie, dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojne i otwarte serca oraz za nieocenione wsparcie w niesieniu pomocy innym!  

 

Dowiedz się więcej o naszej działalności z zakładki o stowarzyszeniu.

  

180pxx (1)        180pxx (3)        180pxx (2)