2016.01.31 Zbiórka publiczna funduszy na doposażenie Oddziału Opieki Paliatywnej

 

 

rece puszka

 

ludzie 222[1]

 

 

ludzie[1]

   

W niedzielę 31 stycznia 2016 roku zostały przeprowadzone publiczna zbiórka funduszy na rzecz doposażenia Oddziału Opieki Paliatywnej Szpitala Powiatowego w Czeladzi oraz akcja promocyjna zachęcająca do przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej „Nadzieja”.


Cieszymy się, że naszą akcję, która wcześniej zyskała poparcie Jego Ekscelencji Księdza Biskupa dra Grzegorza Kaszaka, wsparli wszyscy proboszczowie będzińskich parafii. Za okazane zrozumienie dla tej inicjatywy oraz zwrócenie się podczas niedzielnych mszy świętych do parafian z prośbą o pomoc bardzo serdecznie dziękujemy.


Podziękowania należą się także wszystkim wolontariuszom, którzy tego dnia kwestowali przed będzińskimi kościołami. Aktywny udział w tegorocznej zbiórce wzięło wielu chętnych o wielkich sercach: członkowie śląskiego oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, przedstawiciele Wydziałowego Samorządu Studenckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Wydziału Zabrze, uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi pod czujnym okiem Pani Elżbiety Wyderki oraz liczni wolontariusze stale współpracujący z naszym Stowarzyszeniem.Wszystkim tym, którzy przekazali na działalność Stowarzyszenia choćby symboliczną złotówkę, bardzo dziękujemy. Bez Waszej pomocy nie udałoby się zebrać środków, które – jak zapowiadaliśmy – zostaną przeznaczone na zakup pomp strzykawkowych, aparatu do leczenia odleżyn metodą podciśnieniową, sprzętu rehabilitacyjnego oraz środków opatrunkowych i higienicznych dla czeladzkiego oddziału opieki paliatywnej.


Cieszymy się, że naszą działalność wspiera tylu ludzi o dobrych sercach. Na ich ręce, jeszcze raz, składamy ogromne podziękowania!

 

SABINKA9 ALAAAA16